Wrotki Forum

Forum Wrotkowe i Roller derby

Czyszczenie łożysk

3 posts / 0 new
Ostatni wpis
Czyszczenie łożysk

Witajcie.
Tak jak w temacie . Mam problem ponieważ posiadam łożyska schankel performance 608. Wiem jak wyciągnąć to coś z przodu to chyba zawleczka albo coś w tym stylu . Ale po otwarciu łożyska i ponownym jego złożeniu (nieczyszczone tylko wyciągniecie zawleczki popatrzenie co tam w środku jest i zamknięcie) . łożysko wydaje inny dźwięk niż przed rozłożeniem czy tak dzieje się z każdym łożyskiem po rozebraniu ?? (szurkocze bardziej niż przed). A może to brak smaru ?? (nie wiem to pozostawiam wam bo ja jestem początkujący i totalnie zielony). A teraz wracając do tematu , jak wyczyścić te łożyska krok po kroku i czym je wysmarować na koniec ?? ( jeśli to ważne są to rolki do speedu) .

Dzięki wielkie za odpowiedzi :) z góry przepraszam za moją tępotę w tych sprawach :D no ale to mój pierwszy raz :)

PS; Wiem że takich tematów jest od cholery ale po ich przeczytaniu dalej nie mam bladego pojęcia jak to zrobić .

Uwolniłeś brud :) A tak na

Uwolniłeś brud :) A tak na serio: wyczyścić i nasmarować. Pamiętaj, że rzadko kiedy łożyska po wyczyszczeniu są jak nowe. To, że je słychać, to nic złego. Słuchamy muzyki, a nie łożysk ;)

tutaj masz wszystko opisane

tutaj masz wszystko opisane krok po kroku jak czyscic łożyska
http://www.longboardy.pl/longboard-porady/jak-czyscic-lozyska
nawet z filmikiem po pl ;)

Zaloguj się albo zarejestruj aby odpowiadać