Wrotki Forum

Forum Wrotkowe i Roller derby

Gdzie czyścić łożyska?

5 posts / 0 new
Ostatni wpis
Gdzie czyścić łożyska?

Przyłapałam dzisiaj brata, jak truchta w moich nowych wrotkach po zabłoconym trawniku. Rozumiecie? o_o Talerze latały w powietrzu, oj, latały...
Tak czy siak, wyżycie się na bracie moim wrotkom nie pomogło ;p Kółka niby się kręcą, ale jak się przysłucham, to słyszę chrzęst piasku...Uroczo po prostu. POnieważ jakiekolwiek formy majsterkowania są dla mnie największą abstarkcją w galaktyce, zastanawiam się, gdzie ktoś mógłby mi za odpowiednią opłatą rzecz jasna wyczyścić łożyska...zrobią mi to w jakimś sklepie sportowym? o_o nie mam najmniejszego pojęcia...poza tym druga sprawa jest taka, iż z racji, że na moim koncie znajduje si dokładnie 0,oo pln, mogłabym sobie pozwolić na wydatek dopiero za tydzień...czy do tego czasu te wrotki mogą sobie lżeć gdzieś w kąciku? Nic gorszego się z tymi łożyskami nie da zrobić...?

Pozdrawiam i całuję.

zalezy jakie masz lozyska,

zalezy jakie masz lozyska, niektore mozna rozebrac i czyscic, a jak sie nei da to najzwyklejsze łożycha za 30zł kupisz :) ... to znaczy brat kupi ;)

by z reszta podobny temathttp
oo dziękuje :* nie

oo dziękuje :* nie przeszkadza, że na filmku gość pokazuje łożyska do deskorolek?

nie przeszkadza, wyglądają

nie przeszkadza, wyglądają tak samo :)

Zaloguj się albo zarejestruj aby odpowiadać