Wrotki Forum

Forum Wrotkowe i Roller derby

Użytkownicy Endomondo?

16 posts / 0 new
Ostatni wpis
Użytkownicy Endomondo?

Witajcie,

Czy ktoś z Was korzysta z aplikacji Endomondo ?
http://www.endomondo.com

Polecam! :)
Monitoruje i zapisuje wyniki z Waszych treningów.
Czas, pokonany dystans, spalone kalorie ... i to wszystko przy pomocy naszych mobilnych użądzeń (telefony komórkowe).

Hej,

Hej,
Zastanawiam się nad zainstalowaniem tej aplikacji, jednak naszło mnie głupie pytanko co z bezpieczeństwem danych, kontaktów w naszych telefonach? Z tego co czytałem ta aplikacja zostawia furtkę do wycieku tychże danych

Ja ma zainstalowaną i sobie

Ja ma zainstalowaną i sobie chwalę - a co do poufności danych to tel używam tylko do dzwonienia ... no i endomondo więc nie mam z tym problemu 8)

Podczas używania endomondo

Podczas używania endomondo można wyłączyć tracking online i po treningu załadować "ręcznie" rezultaty na swój profil. Sądzę, że w ten sposób nic nie wycieknie z Twojego telefonu.

A poza tym aby była możliwość

A poza tym aby była możliwość wykorzystania tej luki trzeba pozostawać we w miarę bliskim zasięgu: Już sobie wyobrażam tego gościa który biegnie za mną gdy jadę na wrotkach i próbuje hakować mi telefon :lol:

No dobra. Już się bawię

No dobra. Już się bawię endemondo :).
Powiedzcie mi tylko czy w tym zbiorczym podsumowaniu gdzie jest ilość treningów, spalone kalorie itp. aktualizacja następuje od razu czy np. po 24h? Bo dziś jeździłem 2 razy a wyświetlana ilość treningów to 1 z wczoraj.

Sprawdź w komórce czy

Sprawdź w komórce czy treningi się upload'owały jeśli nie będą oznaczone w historii na czerwono. Jeśli nie upload'uj.

Ogólnie po zakończeniu gdy naciśniesz STOP trening powinien się upload'ować automatycznie ale jak akurat jest kiepski zasięg sieci, to czasem się tak nie dzieje. Wtedy trzeba tą czynność wykonać później.

Treningi sie uploadują. Trasy

Treningi sie uploadują. Trasy itp. mogę obejrzeć. Natomiast nie zgadza się w podsumowaniu - tam gdzie jest ilość spalonych hamburgerów ;). Może to po 24h się zmienia.

Tego nie zaobserwowałem, a

Tego nie zaobserwowałem, a teraz ciężko mi będzie, bo musiałbym zliczyć wszystkie treningi z 2 lat ale spróbuję zapiszę stan przed następnym treningiem i zobaczymy czy u mnie od razu go doda.

Posiadam, ale tylko przez

Posiadam, ale tylko przez internet bo nie na wszystkie niestety komórki można zainstalować co szczególnie boli ;<.
Co do spalonych hamburgerów, pewnie mają jakieś inne kalorie podane dla tego przy powyżej trzech tysięcy jest zaznaczone że pięć się spaliło. Czyli trzeba spalić ok 636 kcal by zaznaczyło jednego :).

Wlasnie ja mam Nokia Lumia

Wlasnie ja mam Nokia Lumia 800 i nie moge zainstalowac :cry:s

juz zainstalowalam... :oops: super sprawa, niepotrzebnie wczesniej wydalam pieniadze na urzadzenie firmy beuer, tyle, ze ono jeszcze dodatkowo mierzy tetno, ale nie pokazuje przejechanego dystansu.

Mam Sony W995 z Endomondo,

Mam Sony W995 z Endomondo, przez pewien czas byłem zadowolony, niestety telefon mniej czuły niż Garmin Legend którego obecnie używam. Po treningu importuję GPX-a do Endemondo bez automatycznego transferu który przez telefon kasował mnie ok 3-5zł za trening. Ogólnie E polecam swietne narzędzie do kontroli postepów.

3-5zł za trening - masakra !!

3-5zł za trening - masakra !!! Co Ty za taryfę miałeś? Mnie leci z darmowego transferu.

3-5zl pewnie w roamingu :)

3-5zl pewnie w roamingu :)

Orange...tak mnie kasował,

Orange...tak mnie kasował, wiec sobie odpusciłem, tym bardziej że Garmina wykorzystuję również do jazdy rowerem po bezkresach lublinieckich lasów...pozdr.

Jak najlepiej i

Jak najlepiej i najkorzystniej użyć takiej aplikacji podczas maratonów?

Czy jako standardowy trening, wciskam start i jedziemy, czy moze ustawić konkretny pułap, np. 42km (ustawiając konkretny cel w aplikacji).

Thnx

Zaloguj się albo zarejestruj aby odpowiadać