Wrotki Forum

Forum Wrotkowe i Roller derby

Wrotki, nie rolki

3 posts / 0 new
Ostatni wpis
Wrotki, nie rolki

Witam wszystkich ;],

po maturze chciałbym kupić sobie jakieś wrotki do 150 złotych. Problemem jest moja waga 107 kg oraz numer buta 47 albo jak mierzyłem jakieś 29/30 cm. Rolek nie chce, zależy mi głownie na wygodnej jeździe, ze słuchaczkami po mieście, i niekiedy jakieś skoki, ale nic ponadto.I dlatego chce bardziej wrotki, bo według mnie sa bardziej stabilne i ogonie jeżdżenie będzie zabawą a nie jakąś udręką.

Ze stabilnością nie jest do

Ze stabilnością nie jest do końca tak, że tradycyjne wrotki są lepsze od rolek. W miejscu, kiedy stoisz - to tak, w momencie kiedy jeździsz już niekoniecznie.
Następnie cena do 150 pln, WYGODNE oraz do tego raz po raz skoki - to się na pewno kłóci, wrotki mogą tego nie wytrzymać. I jest jeszcze kolejny problem - w Polsce jest bardzo trudno znaleźć dobre, tradycyjne wrotki. Walczę z tematem, zobaczymy, może kiedyś w Polsce będą dostępne.

Skoki to nieszczególnie,

Skoki to nieszczególnie, ogólnie wlaśnie mi chodzi żeby sobie pojeździć. Już oglądałem przez Google rolki, ale nie ma mojego rozmiaru... a szkoda własnie. Może jakbym wyjechał do Holandii na wakacje to tam bym coś znalazł, ale to nie jest pewne.

Zaloguj się albo zarejestruj aby odpowiadać